Умови прокату автомобіля

Замовлення автомобіля:

Замовити прокат автомобіля Клієнт може зателефонувавши в один з офісів car rental в Україні або зробити замовлення в режимі on-line на сайті www.carrental.in.ua

Якщо Ви плануєте замовити автомобіль у компанії car rental в Україні, ми радимо зробити це заздалегідь.

Тарифи:

Тарифи включають технічне обслуговування автомобіля, CDW (Car damage warranty), TW (Theft warranty), страхування Громадянської відповідальності перед третіми особами, ПДВ. У тариф не включено вартість палива.

Стандартний одноденний тариф надає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожен наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години.

При поверненні автомобіля раніше встановленого Договором прокату терміну, компанія car rental  здійснює перерахунок за користування Клієнтом автомобіля відповідно до діючих тарифів у повному обсязі.

Оплата:

Оплата за послуги прокат автомобілів здійснюється за допомогою платіжних карт систем Visa, MasterCard, готівкою, а також за безготівковим розрахунком. Оплата стягується у день підписання Договору прокату автомобіля або заздалегідь.

Довготривала аренда:

Компанія car rentalнадає послуги з тривалого прокату автомобілів від 1 місяця та більше за спеціальними тарифами. За більш детальною інформацією звертайтеся до офісу car rental.

Відповідальність Клієнта:

Клієнт несе матеріальну відповідальність у разі пошкодження, крадіжки автомобіля, взятого на прокат або його частин, навіть за відсутності своєї провини. Клієнт несе повну матеріальну відповідальність за пошкодження шин, дисків, днища автомобіля, а також за порушення правил дорожнього руху, скоєні під час використання автомобіля, взятого на прокат.

Компанія car rental робить все можливе для зручності Клієнта. Якщо з будь-якої причини, Клієнт не може повернути автомобіль у робочий час представнику car rental, Клієнт повинен пам’ятати, що він несе відповідальність за автомобіль до моменту його передачі представнику car rental.

Обмеження відповідальності (франшиза):

CDW  – обмеження відповідальності Клієнта у разі дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), пошкодження автомобіля або його частин, при виконанні Умов та правил Договору прокату автомобіля. Розмір матеріальної відповідальності (франшизи) Клієнта може бути зменшено до суми, зазначеної в Договорі прокату автомобіля.

TW  – обмеження відповідальності Клієнта у разі угону автомобіля, при виконанні Умов та правил Договору прокату автомобіля. Розмір матеріальної відповідальності (франшизи) Клієнта може бути зменшено до суми, зазначеної в Договорі прокату автомобіля.

Застава:

Заставна сума за автомобіль протягом терміну прокату залежить від групи вибраного автомобіля. Сума застави може бути:

  • заблокована на кредитній картці
  • внесена готівкою
  • перераховано на розрахунковий рахунок компанії

Сума застави розблокується/повертається після повернення автомобіля та виконання всіх Умов та правил Договору прокату автомобіля.

Необхідні документи:

Клієнт повинен мати при собі дійсне в Україні посвідчення водія, паспорт та ідентифікаційний код. Стаж водія повинен становити не менше 2-х років при оренді автомобілів класу “економ”, “компакт” та “діловий” і не менше 5 років при оренді автомобілів класу “преміум”

Вікові обмеження:

Мінімальний вік для керування автомобілем – 25 років.

Прокат автомобіля з водієм:

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до офісу car rental.

Доставка/відгін автомобіля:

Доставка та відгін автомобіля в межах міста в години роботи офісу надається безкоштовно, у неробочий час – €20/$30. Вартість доставки або відгону автомобіля до інших міст України оплачується додатково (one way).

Аеропортовий збір:

Якщо Клієнт бере або повертає автомобіль в аеропорту, стягується аеропортовий збір у розмірі €20/$30 за подачу/прийом.

Додатковий водій:

При необхідності керування автомобілем додатковим водієм, необхідно внести в Договір прокату автомобіля дані посвідчення водія та паспорта додаткового водія, який також буде керувати автомобілем. Вартість послуги – €6/$10 на добу.

Паливо:

Використовуйте для заправки автомобіля для автомобілів із бензиновими двигунами тільки бензин марки А-95, для автомобілів із дизельними двигунами тільки дизпаливо ЄВРО-4. При поверненні автомобіля з меншою кількістю пального, ніж зазначено у Договорі прокату автомобіля, стягується додаткова плата за дозаправку у сумі €1,20/$2 за 1 літр бензину. Клієнт несе повну матеріальну відповідальність за завдані автомобілю збитки внаслідок використання неякісного бензину або бензину інших марок.

Виїзд за межі території України заборонено.

Штрафи:

Штрафи за порушення Правил дорожнього руху клієнт сплачує самостійно; у момент підписання договору оренди автомобіля клієнт також підписує угоду про матеріальну відповідальність, що виникає у разі фіксації порушень Правил дорожнього руху технічними засобами (“Візир” тощо)

У разі втрати технічного паспорта або ключів від автомобіля Орендодавець утримує з Орендаря еквівалентну суму €400.

Дії у разі дорожньо-транспортної пригоди:

За фактом настання дорожньо-транспортної пригоди (аварії, пошкодження автомобіля незалежно від причини, нанесення фізичної або матеріальної шкоди будь-яким особам при використанні автомобіля, угону, крадіжки автомобіля або його частин, захоплення автомобіля або інших дій, вчинених проти автомобіля компанії). негайно викликати міліцію (телефон 102, 112) і повідомити про те, що трапилося представнику. Клієнт зобов’язаний протягом 24 годин надати в офіс довідку встановленого зразка про дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) з міліції.

УВАГА! У разі відсутності довідки встановленого зразка про дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) з міліції, Клієнт несе повну матеріальну відповідальність за завдані автомобілю збитки.

This site is registered on wpml.org as a development site.